خصوصیات استخر پیش ساخته و استخر بادی

  About prefabricated pool and wind pond

استخر پیش ساخته یا پرتابل به استخری گفته میشود که قابل جابجایی و حمل آسان باشد و در کمتر از ۳ ساعت قابل استفاده و آبگیری باشد. شرکت اینتکس و بست وی تولید کننده انواع استخرهای پرتابل و آماده اصلی و اورجینال هستند که در جهان حرف اول را در این زمینه میزنند. چرا که با استانداردهای روز دنیا و استحکام و استقامت فوق العاده ساخته میشوند و قابلیت باز و بسته کردن راحت و سریع دارند. استخر های شرکت اینتکس و بست وی دارای تمامی لوازم مخصوص استخر میباشند که همه آنها در پک بسته بندی شیک و منظم قرار دارند. اندازه و ابعاد استخر پیش ساخته با توجه به سلیغه مشتری و محل قرار گیری آن است و خریدار میتواند هر استخری را که نیاز دارد در منزل یا ویلای خود براحتی نصب و راه اندازی کند. تمامی استخر های پیش ساخته از جنس و بدنه پی وی سی (pvc) و پایه های فلزی با روکش آبکاری شده بسیار قوی ساخته شده اند و فقط در ابعاد و اندازه با یکدیگر متفاوت هستند. از این استخر های پیش ساخته میتوان بعنوان استخر پرورش ماهی , استخر فریمی آب درمانی , استخر ذخیره آب , استخر آموزش شنا , استخر تناسب اندام و … استفاده کنید. استخر پیش ساخته و پرتابل قیمت ارزانتری نسبت به استخرهای کنده کاری شده و بتونی دارند و برای مصرف کننده بسیار مقرون بصرفه است.

اندازه های استخر پیش ساخته مستطیل :

استخر پیش ساخته مستطیل اینتکس و بست وی از بزرگ به کوچک دارای اندازهایی مانند استخر ۹۷۵ متری با عرض ۴۸۸ و ارتفاع ۱۳۲ سانتیمتر , استخر ۷۳۲ سانتیمتر با عرض ۳۶۶ و ارتفاع ۱۳۲ سانتیمتر , استخر ۵۴۹ با عرض ۲۷۸ و ارتفاع ۱۳۲ سانتیمتر , استخر ۴۰۰ سانتیمتر با عرض ۲۰۰ و ارتفاع ۱۰۰ سانتیمتر , استخر ۴۵۰ سانتیمتر با عرض ۲۲۰ و ارتفاع ۸۴ سانتیمتر , استخر ۳۰۰ با عرض ۲۰۰ و ارتفاع ۷۵ سانتیمتر , استخر ۲۶۰ سانتیمتر با عرض ۱۶۰ و ارتفاع ۷۰ سانتیمتر , استخر ۲۲۰ سانتیمتر با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۶۵ سانتیمتر میباشند که هر کدام از آنها دارای لوازم مخصوص و در برخی بدون لوازم هستند.

اندازه های استخر پیش ساخته گرد :

استخر پیش ساخته گرد اینتکس و بست وی از بزرگ به کوچک دارای اندازه هایی مانند استخر دایره به قطر ۷۳۲ در ارتفاع ۱۳۲ سانتیمتر , استخر دایره به قطر ۵۴۹ به ارتفاع ۱۳۲ سانتیمتر , استخر دایره به قطر ۴۸۸ در ارتفاع ۱۲۲ سانتیمتر , استخر دایره به قطر ۴۵۰ در ارتفاع ۱۲۲ سانتیمتر , استخر دایره به قطر ۳۶۶ در ارتفاع ۱۲۲ و ۷۶ و ۱۰۷ سانتیمتر , استخر دایره به قطر ۳۰۵ در ارتفاع ۷۶ سانتیمتر , استخر دایره به قطر ۲۴۴ در ارتفاع ۷۶ سانتیمتر میباشند. البته در این اندازه های فوق استخر های بادی و ایزی ست نیز ساخته شده اند که خریدار میتواند به انتخاب خود یک استخر بادی و یا استخر فریمی را انتخاب کند.

استخر بادی یا ایزی ست آسان نصب شو چیست :

استخر لبه باد یا ایزی ست به استخری گفته میشو که بدون نیاز به فریم فلزی در کناره و پایه براحتی آماده شود. این استخرهای لبه باد در قسمت بالایی خود دارای یک حلقه گرد به ارتفاع تقریبی ۲۰ سانتیمتر است که توسط پمپ باد پر میشود و باعث میشود که آب درون خود را بالا بکشد و استخر را سر پا نگه دارد. روش استفاده از استخر ایزی ست بسیار راحت است که ابتدا یک جای صاف و مسطحی را آماده میکنید و سپس محصول را باز کرده و کف آن را کاملا صاف کرده و آب را درون استخر تا زیر لبه بادی بالایی بریزید.

لوازم استخرهای پیش ساخته اینتکس و بست وی :

لوازم و متعلقات تمامی استخر های پرتابل و قابل حمل اینتکس و بست وی شامل زیر انداز , روکش پی وی سی بند دار , پمپ تصفیه آب یا فیلتر کاغذی یا مخزن شنی سیلیس دار با درجه های مختلف برای تنظیم فشار مکش , نردبان فایبر گلاس دو طرفه , دریچه و رابط تخلیه آب , لوله های خرطومی متصل به پمپ تصفیه و شن مخصوص سیلیس برای استخرهای بزرگ میباشند.

لغو دیدگاه

مطالب مشابه

چادر هلال احمرچادر هلال احمر

"" به علاقه مندی ها اضافه شد