مبل بادی و انواع آن

مبل بادی در رنگ, ابعاد و اشکال مختلفی توسط دو کارخانه بزرگ اینتکس و بست وی ساخته میشود که دارای کیفیت بالا و تحمل وزن زیادی میباشد. مبلهای بادی اینتکس و بست وی همگی از جنس بدنه pvc با ضخامت بالا و در اکثر مدلها از روکش مخمل و جیر و پرزهای نرم و لطیف و ضد تعریق استفاده شده و در برخی دیگر از جنس تمام پی وی سی و طرح چرم تولید و ساخته شده اند. مبل بادی دارای نشیمن نرم و راحتی است و میتوان از مبل بادی بعنوان یک صندلی راحتی در منزل و محل کار بصورت دائم یا موقت استفاده نمود.

بخاطر وزن و حجم بسیار کم مبل بادی این محصول براحتی قابل حمل و جابجایی است و همه آنها با پمپ دستی, برقی, پدالی اینتکس و بست وی قابل پر و خالی شدن هستند. شرکت اینتکس و بست وی مبل بادی را با توجه به سلیقه خریداران و مشتریان گرامی در رنگهای شاد و بسیار زیبا و جذاب تولید میکنند و هر ساله با مبلهای بادی جدید علاقمندان به محصولات بادی را سویپرایز میکنند.

مبل بادی دارای مدلهای متفاوتی هستند که بعنوان مثال میتوان به این نامها اشاره نمود: مبل بادی گرد, مبل بادی مخمل, مبل بادی برزنتی, مبل بادی شیبدار, مبل بادی کف آبشو, مبل بادی کامفورت, مبل بادی توپی, مبل بادی حیوانات, مبل بادی بزرگسال, مبل بادی کودک, مبل بادی طبی, مبل بادی زیر پایه دار, مبل بادی دو تکه, مبل بادی چرمی, مبل بادی پارچه ای, مبل بادی ۱ نفره, مبل بادی ۲ نفره, مبل بادی اسپیکر دار, مبل بادی ریلکس, مبل بادی تختشو, مبل بادی کریتی, مبل بادی سه تکه.

همه مبل های بادی در فروشگاه دیجی اینتکس دارای تست سلامت ۷۲ ساعته و برچسب تعمیرات مبل بادی هستند و در صورت خرابی یا پارگی توسط فروشگاه قابل ترمیم میباشند. مبل بادی با قیمت ارزان در این نمایندگی ارائه میشود

لغو دیدگاه

مطالب مشابه

چادر هلال احمرچادر هلال احمر

"" به علاقه مندی ها اضافه شد