راهنمای خرید اینترنتی محصولات بادی

روش واریز وجه محصولات در تهران و شهرستانها:

بهترین راه خرید از فروشگاه دیجی اینتکس برای تهران و شهرستان ها، پرداخت اینترنتی یا آنلاین است که ضمن سرعت در پیگیری خرید در قرعه کشی ماهیانه و اهدای جوایز هم شرکت داده میشوید.

  1. مشتریان عزیز تهرانی که قصد خرید از فروشگاه دیجی اینتکس را دارند میتوانند محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده یا از طریق ثبت نام و فرم های خرید کالا که در قسمت پرداخت آنلاین توضیح داده شده اقدام نمایند و یا با فروشگاه تماس گرفته و پس از دریافت محصول وجه مورد نظر را پرداخت نمایند. اما اگر در خرید محصول خود عجله دارید یا میخواهید همان روز کالا به دست شما برسد از طریق کارت به کارت یا پرداخت درب منزل اقدام نمایید. خرید اینترنتی چه برای تهران و چه شهرستان ۱ روز زمان میبرد تا ارسال شود.
  2. در صورتی که به هر دلیلی نتوانستید از سبد خرید کالا و مراحل ثبت و صدور فاکتور استفاده کنید، مشخصات محصول را بهمراه نام، شماره تماس، آدرس پستی را تلفنی اعلام نمایید تا همکاران ما اطلاعات شما را در سیستم ثبت و اقدام به ارسال محصول مورد نظر نماید.
  3. برای خرید از شهرستان ها نیز ابتدا میبایست وجه مورد نظر را از طریق پرداخت آنلاین و یا کارت به کارت با شماره حساب های مربوطه که در سایت میباشد اقدام نمایند و از طریق فرم خرید کالا و یا بصورت تلفنی محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.
  4. جهت خرید حضوری نیز میتوانید از شنبه تا پنج شنبه ساعت ۹ صبح الی ۱۷ عصر به آدرس شرکت واقع در خیابان ستارخان بعد از فلکه اول صادقیه برج صدف طبقه ۴ واحد ۵۱ مراجعه نمایید. لطفا قبل از حضور در فروشگاه از مطمئن شدن موجودی محصول انتخابی با یک تماس به فروشگاه اطمینان حاصل کنید، زیرا ممکن است تا قبل از رسیدن شما به فروشگاه محصول مورد نظر فروخته یا کسر از انبار شده باشد.
 تمامی هزینه های ارسال کالا هم برای تهران و هم برای شهرستانها به عهده خریداران گرامی میباشد.

لغو دیدگاه

مطالب مشابه

چادر هلال احمرچادر هلال احمر

"" به علاقه مندی ها اضافه شد