خصوصیات استخر پیش ساخته و استخر بادی

 About prefabricated pool and wind pond

استخر پیش ساخته یا پرتابل به استخری گفته میشود که قابل جابجایی و حمل آسان باشد و در کمتر از ۳ ساعت قابل استفاده و آبگیری باشد. شرکت اینتکس و بست وی تولید کننده انواع استخرهای پرتابل و آماده اصلی و اورجینال هستند که در جهان حرف اول را در این زمینه میزنند. چرا که با استانداردهای روز دنیا و استحکام و استقامت فوق العاده ساخته میشوند و قابلیت باز و بسته کردن راحت و سریع دارند. استخر های شرکت اینتکس و بست وی دارای تمامی لوازم مخصوص استخر میباشند که همه آنها در پک بسته بندی شیک و منظم قرار دارند. اندازه و ابعاد استخر پیش ساخته با توجه به سلیغه مشتری و محل قرار گیری آن است و خریدار میتواند هر استخری را که نیاز دارد در منزل یا ویلای خود براحتی نصب و راه اندازی کند. تمامی استخر های پیش ساخته از جنس و بدنه پی وی سی (pvc) و پایه های فلزی با روکش آبکاری شده بسیار قوی ساخته شده اند و فقط در ابعاد و اندازه با یکدیگر متفاوت هستند. از این استخر های پیش ساخته میتوان بعنوان استخر پرورش ماهی , استخر فریمی آب درمانی , استخر ذخیره آب , استخر آموزش شنا , استخر تناسب اندام و … استفاده کنید. استخر پیش ساخته و پرتابل قیمت ارزانتری نسبت به استخرهای کنده کاری شده و بتونی دارند و برای مصرف کننده بسیار مقرون بصرفه است.

اندازه های استخر پیش ساخته مستطیل :

استخر پیش ساخته مستطیل اینتکس و بست وی از بزرگ به کوچک دارای اندازهایی مانند استخر ۹۷۵ متری با عرض ۴۸۸ و ارتفاع ۱۳۲ سانتیمتر , استخر ۷۳۲ سانتیمتر با عرض ۳۶۶ و ارتفاع ۱۳۲ سانتیمتر , استخر ۵۴۹ با عرض ۲۷۸ و ارتفاع ۱۳۲ سانتیمتر , استخر ۴۰۰ سانتیمتر با عرض ۲۰۰ و ارتفاع ۱۰۰ سانتیمتر , استخر ۴۵۰ سانتیمتر با عرض ۲۲۰ و ارتفاع ۸۴ سانتیمتر , استخر ۳۰۰ با عرض ۲۰۰ و ارتفاع ۷۵ سانتیمتر , استخر ۲۶۰ سانتیمتر با عرض ۱۶۰ و ارتفاع ۷۰ سانتیمتر , استخر ۲۲۰ سانتیمتر با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۶۵ سانتیمتر میباشند که هر کدام از آنها دارای لوازم مخصوص و در برخی بدون لوازم هستند.

اندازه های استخر پیش ساخته گرد :

استخر پیش ساخته گرد اینتکس و بست وی از بزرگ به کوچک دارای اندازه هایی مانند استخر دایره به قطر ۷۳۲ در ارتفاع ۱۳۲ سانتیمتر , استخر دایره به قطر ۵۴۹ به ارتفاع ۱۳۲ سانتیمتر , استخر دایره به قطر ۴۸۸ در ارتفاع ۱۲۲ سانتیمتر , استخر دایره به قطر ۴۵۰ در ارتفاع ۱۲۲ سانتیمتر , استخر دایره به قطر ۳۶۶ در ارتفاع ۱۲۲ و ۷۶ و ۱۰۷ سانتیمتر , استخر دایره به قطر ۳۰۵ در ارتفاع ۷۶ سانتیمتر , استخر دایره به قطر ۲۴۴ در ارتفاع ۷۶ سانتیمتر میباشند. البته در این اندازه های فوق استخر های بادی و ایزی ست نیز ساخته شده اند که خریدار میتواند به انتخاب خود یک استخر بادی و یا استخر فریمی را انتخاب کند.

استخر بادی یا ایزی ست آسان نصب شو چیست :

استخر لبه باد یا ایزی ست به استخری گفته میشو که بدون نیاز به فریم فلزی در کناره و پایه براحتی آماده شود. این استخرهای لبه باد در قسمت بالایی خود دارای یک حلقه گرد به ارتفاع تقریبی ۲۰ سانتیمتر است که توسط پمپ باد پر میشود و باعث میشود که آب درون خود را بالا بکشد و استخر را سر پا نگه دارد. روش استفاده از استخر ایزی ست بسیار راحت است که ابتدا یک جای صاف و مسطحی را آماده میکنید و سپس محصول را باز کرده و کف آن را کاملا صاف کرده و آب را درون استخر تا زیر لبه بادی بالایی بریزید.

لوازم استخرهای پیش ساخته اینتکس و بست وی :

لوازم و متعلقات تمامی استخر های پرتابل و قابل حمل اینتکس و بست وی شامل زیر انداز , روکش پی وی سی بند دار , پمپ تصفیه آب یا فیلتر کاغذی یا مخزن شنی سیلیس دار با درجه های مختلف برای تنظیم فشار مکش , نردبان فایبر گلاس دو طرفه , دریچه و رابط تخلیه آب , لوله های خرطومی متصل به پمپ تصفیه و شن مخصوص سیلیس برای استخرهای بزرگ میباشند.

دیدگاهی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب مشابه

چادر هلال احمرچادر هلال احمر

"" به علاقه مندی ها اضافه شد