استخر بادی اینتکس و بست وی چه خصوصیاتی دارند

استخر بادی اینتکس و بست وی چه خصوصیاتی دارند:

استخر بادی یک وسیله تفریحی و سرگرم کننده برای کودکان, نوجوانان و بزرگسالان است که در مدلها و ابعادهای متفاوتی در کمپانی اینتکس و بست وی تولید میشوند و از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار هستند. استخر بادی در همه مدلها از جنس بدنه پی وی سی (pvc) با لایه های ضخیم ساخته شده اند و در اشکال و رنگهای شاد و زیبایی تولید میشوند که باعث جذب مشتریان و مصرف کنندگان میشود. همه استخر بادی از دریچه های ورودی باد یا بصورت پستونکی سوپاپ دار و یا بصورت پیچ شونده در تعدادهای کم و زیاد چسبیده به بدنه استخر تشکیل شده اند و با سایر پمپهای باد اینتکس و بست وی قابل پر و خالی شدن است.

استخر بادی بخاطر وزن و حجم کم خود و قیمت ارزانی که دارد براحتی قابل حمل و جابجایی است و میتوان آنها را در هر جایی مورد استفاده قرار داد. استخر بادی در مدلهای استخر بادی دایره ای, استخر بادی مربع, استخر بادی بیضی, استخر بادی مستطیل, استخر بادی ۶ ضلعی, استخر بادی ۸ ضلعی, استخر بادی منحنی, استخر بادی مجموعه, استخر بادی پارک, استخر بادی حیوانات, استخر بادی هندسی, استخر بادی آبشار و غیره تولید شده اند و هر کدام دارای لوازم و برچسب تعمیرات و رنگهای جذاب و زیبا هستند.

روش باد زدن استخر بادی بگونه ای است که ابتدا محصول را در یک جای صاف و غیر شیبدار و تمیز پهن کرده سپس توسط پمپ باد انتخابی نازل آن را به دریچه ورودی استخر وصل کرده و عمل باد زدن را انجام دهید، وقتی که استخر بادی شکل گرفت و سفت شد دریچه سوپاپدار را ببندید و آب را داخل استخر سرازیر کنید و از یک آبتنی و شنای بیاد ماندنی نهایت لذت را ببرید.

استخر بادی اینتکس و بست وی را با نام های مختلفی از جمله: استخر بادی کودک, استخر بادی بزرگسال, استخر بادی بست وی, استخر بادی بلند, استخر بادی آکواریوم, استخر بادی لبه باد, استخر ایزی ست, استخر بادی رنگی, استخر بادی سه رینگ, استخر بادی بزرگ اینتکس, استخر بادی کوچک, استخر بادی لوبیایی, استخر بادی حیوانات در فروشگاه اینترنتی دیجی اینتکس شناخته میشود و همگی دارای تست ۷۲ ساعته و برچسب تعمیرات فوری میباشند.

استخر بادی یک وسیله سرگرم کننده و مناسب برای منزل, حیاط, تراس, پشت بام, زیر زمین, باغ, ویلا میباشد براحتی قابل استفاده میباشد.

سایت اینتکس

لغو دیدگاه

مطالب مشابه

چادر هلال احمرچادر هلال احمر

"" به علاقه مندی ها اضافه شد