تعمیرات و نگهداری

خدمات و تعمیرات تخصصی محصولات بادی:

شرکت دیجی اینتکس برای رضایت شما مشتریان گرامی تعمیرات تخصصی انواع محصولات بادی از جمله تعمیر تخت بادی, تعمیر مبل بادی, تعمیر استخر پیش ساخته, تعمیر کاناپه بادی, تعمیر تشک بادی, تعمیر قایق بادی, تعمیر جکوزی بادی, تعمیر استخر بادی, تعمیر جامپینگ بادی, تعمیر قلعه بادی, تعمیر وان بادی, تعمیر تشک مواج و تمامی محصولاتی که از باد و جنس پی وی سی ساخته شده را با ضمانت تعمیر با دستگاهای پرس و آپارات شرکتی بر عهده گرفته، همچنین برای استخرهای پیش ساخته و بادی لوازم جانبی و پایه های فلزی یدکی هم موجود میباشد.

دیگر نیاز نیست محصولات بادی را بعد از پاره شدن و سوراخ شدن دور بریزید حتی اگر لایه های داخلی محصول از جمله تختها و تشکها و کاناپه و مبل بادی از فرم شکل اولیه خارج شود ما با ضمانت و کمترین هزینه آن را مثل روز اول تحویل شما مشتریان عزیز میدهیم.

شما عزیزان میتوانید از محصول مورد نظر و جایی که سوراخ و یا پاره شده عکس تهیه کنید و از طریق تلگرام برای ما ارسال کنید و کارشناسان ما در کمترین زمان پاسخگوی شما خواهند بود و هزینه تعمیر و آپارات محصول معیوب را اعلام میکنند.

تعمیرات تشک مواج بیماران از قبیل تعمیر تشک مواج سلولی, تعمیر تشک مواج تخصصی, تعمیر تشک مواج بیمارستانی, تعمیر تشک مواج تخم مرغی, تعمیر پمپ برقی تشک مواج و برندهای مختلف همگی در فروشگاه دیجی اینتکس صد در صد رایگان انجام میشود. هزینه تعمیرات تشک مواج در این مرکز به دلیل خدمات و پشتیبانی و رضایت مشتریان گرامی مخصوصا بیماران عزیز اخذ نمیشود.

 

 

همه محصولاتی که بعد از تعمیر دوباره از همان ناحیه دچار مشکل باشند شامل گارانتی میباشد و بدون هیچ هزینه ای دوباره زیر دستگاه پرس تست میشوند.

"" به علاقه مندی ها اضافه شد